Slapto kliento tyrimai

Slapto kliento tyrimus dažniausiai atlieka asmenys, kurie patys dirba arba dirbo klientų aptarnavime, pardavimuose. Kurie turi supratimą, apie klientų aptarnavimo procesą ir kultūrą. Kurie gali įvertinti objektyviai darbo eigoje surinktą informaciją ir potyrius. Mes atsakingai žiūrime į šį procesą, todėl tyrimams atlikti nesirenkame bet ko. Tuo mes esame išskirtiniai rinkoje.

Nestandartiniai

Mes pilnai pasineriame į Jūsų kasdienybę, kad Jus suprastumėm, kad Jums pasiūlytumėm geriausia ką galime. Jokių šabloninių sprendimų, jokių „standartinių sprendimų“. Mes kitokie.

Tyrimus atlieka patyrę specialistai
Projektas nuo pradžios iki pabaigos prižiūrimas paskirto kuratoriaus
Siūlome tiek vienkartinę, tiek periodinę, tiek kompleksinę, individualiai sudarytą tyrimo programą
Tyrimo tikslas

Laimingi klientai ne tik plačiau šypsosi, bet ir plačiau atveria savo pinigines, tampa lojaliais. Laimingi klientai yra Jūsų nemokama reklama „iš lūpų į lūpas“. Tyrimo tikslas – Jūsų klientus paversti Jūsų draugais.

Siųskite užklausą, jeigu norite pasikonsutuoti

Mes stengsimės Jums atsakyti kuo greičiau. Tiesiog parašykite savo vardą arba organizacijos pavadinimą ir kontaktinį elektroninį paštą.

logo 5

Reikia konsultacijos ar patarimo?

Susisiekite, mes pasiruošę įsiklausyti ir Jums padėti. Tapkime partneriais ir ženkime link Jūsų tikslų kartu. Mes esame „susmegeniai“, kurie nuolat tobulinasi ir seka naujienas, laiko ranką ant verslo pulso.