Vadybos personalo atranka

Atliekame tik pardavimų ir klientų aptarnavimo vadybos personalo atranką. Mes esame įsitikinę, kad tik pardavimų profesionalas gali pastebėti ir atrinkti kitą pardavimo guru. Dažniausiai bendro profilio personalo atrankų specialistai dirba standartiniais metodais, kurie negali padėti atrinkti tinkamą vadybos specialistą. Gero vadybininko „medžioklė“ prasideda nuo būtent jam deleguoto, specifiškai paruošto darbo skelbimo. Pati atrankos eiga turi vykti kitokiu principu. Bet kokios grandies pardavimų ar klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkas/vadovas yra Jūsų raktas į naują sėkmingą verslo vystymo etapą. Mes galime Jums atrinkti:

Atrankos pagal skelbimus

Atliekame atrankas pasinaudodami socialiniais tinklais, darbo skelbimų svetainėmis, savo skelbimų puslapiu ir esama duomenų baze.

Klientų aptarnavimo skyriaus specialistus, vadybininkus, vadovus
Pardavimo agentus, vadybininku, vadovus, direktorius
Skambučių centro specialistus, vadovus
„Galvų medžioklė“

Tai sudėtingas būdas, reikalaujantis papildomų resursų ir daugiau laiko. Kai norima prisivilioti asmenį, kuris nuolat dalyvauja darbo rinkoje, konkurencinėje aplinkoje.

Siųskite užklausą, jeigu norite pasikonsutuoti

Mes stengsimės Jums atsakyti kuo greičiau. Tiesiog parašykite savo vardą arba organizacijos pavadinimą ir kontaktinį elektroninį paštą.

logo 5

Reikia konsultacijos ar patarimo?

Susisiekite, mes pasiruošę įsiklausyti ir Jums padėti. Tapkime partneriais ir ženkime link Jūsų tikslų kartu. Mes esame „susmegeniai“, kurie nuolat tobulinasi ir seka naujienas, laiko ranką ant verslo pulso.